1 Aralık 2008 Pazartesi

Ben içiceeem!

Kuzucuğum 7 aylık olduğundan beri cam bardaktan (yani votka shot bardaklarından) su içiyor, hatta garantiye almak için içerken elimi tutuyor:)Son 10 gündür bardağı eline alıp kendi kendine içmeye çalışıyordu, bardak cam olduğu için korkup vermiyordum. Bu arada da uygun bardak aramaya devam ediyordum. Piyasada var olanlar genellikle alıştırmaya yönelik bardaklar. Bizimki zaten alışmış durumda. Nihayet cuma günü istediğim gibi bir bardak buldum ve aldım. Cumartesi akşamı yeni bardağıyla kendi kendine su içmek istedi ve aşağıda gördüğünüz üzere lıkır lıkır içti. Sonra da bitip bitmediğini kontrol etti:)Gidip kocaman bir bardak su içmek istedim şimdi:)

3 yorum:

 1. ooh yarasın annesi...
  gorki

  YanıtlaSil
 2. yaa, zaten Selin'nin yemek yemesine bayılmış durumdayım. bir kaç aya kadar kendi yemeğini kendisi yiyecek maşallah...
  bardağı nereden aldınız bu arada?

  YanıtlaSil
 3. Gorkicim, tşkler. Tüm bebişlere yedikleri, içtikleri yarasın. Bal kaymak olsun.

  Banucum, inşallah. O günler gelene kadar daha çoook temizlik yapacağım anlaşılan:)Bardağın bir de kırmızı kapağı var. Hani alıştırma bardakları gibi, delikli. Bebeğim Mağazası'ndan aldım, Chicco'nun. Bulamazsan ben de buradan bakabilirim.

  Henüz öpmeye kıyamadığım için Yiğit'le Mira'yı kokluyorum.
  Sevgiler,
  ç.

  YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails